Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: Nice piece love it very much
Màu sắc: S3/24
Price: 836.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Highlight & Piano |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S4/27 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 113 g |
| Chiều dài | 20.32 cm |
| Đầu | 55.25 cm |
| SKU | sb2204269099188618 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5423047 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: s***i
Date:
Review: Comfortable to wear: Nice piece love it very much
Màu sắc: S3/24
Author: p***m
Date:
Review: Hair Softness: Looks awesome on me
Màu sắc: S1/30
Author: c***u
Date:
Review: It’s as depicted in good condition
Màu sắc: S3/30
Author: s***i
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm